Slide Background

Usługi elektryczne na najwyższym poziomie

Slide Background

Wykwalifikowana kadra specjalistów elektryków

Slide Background

Wieloletnie doświadczenie poparte licznymi certyfikatami

Slide Background

Przeglądy, pomiary i wykonawstwo instalacji elektrycznych

Slide Background

Przeglądy, pomiary i wykonawstwo instalacji elektrycznych

O firmie

Firma elStrom zajmuje się prefabrykacją rozdzielnic elektrycznych, wykonawstwem instalacji elektrycznych,
dokonywaniem pomiarów elektrycznych oraz pięcioletnimi przeglądami budowlanymi. Jesteśmy do Twojej dyspozycji, jeśli potrzebujesz solidnego, sprawdzonego elektryka.

Siedziba firmy elStrom  mieści się w Poznaniu. Nasza działalność nie ogranicza się jednak do samego Poznania i można nas znaleźć na rynku ogólnopolskim. Od wielu lat jako firma oferująca pomoc elektryka współpracujemy z firmami świadczącymi swoje usługi między innymi dla ENEA, firm budowlanych, deweloperów, wspólnot mieszkaniowych, firm przemysłowych, wytwórni betonu.

Wykonujemy instalację elektryczną dostosowaną do wymogów bezpieczeństwa oraz oczekiwań klienta.

Nasz elektryk dokona przeglądu instalacji i urządzeń oraz pomiarów elektrycznych pod kątem sprawności i stanu technicznego, by zapewnić klientom bezpieczeństwo użytkowania instalacji elektrycznych. Pomiary mają też na celu weryfikację sprawności poszczególnych urządzeń wchodzących w skład instalacji elektrycznej. Wszystko to ma na celu komfort, funkcjonalność oraz bezpieczeństwo każdego klienta.

elStrom Janusz Szynka z Poznania dysponuje wykwalifikowaną kadrą pracowniczą posiadającą niezbędne uprawnienia. Zapraszamy do korzystania z usług elStrom.

 

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z treścią pisma dotyczącego nowych regulacji w zakresie ochrony danych osobowych RODO

Współpraca

Kontakt

ul. Morasko 36
61-680 Poznań

tel. kom. 504-044-484
e-mail: biuro@el-strom.pl